google-site-verification=lE4tNH6_yC5_uD7CtV0IriWKuzLmqVRb4bbvV1OMwnw AW-784754287
top of page

SİPARİŞ VE ÖDEME

Pet-ture.com satış sitemizden herhangi bir Visa / Mastercard kredi kartlari ile anında alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme  PAYU PAYMENT  sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.


Söz konusu sistem, herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa, ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir.

Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

KARGO VE TESLİMAT

Ödemeniz onaylandıktan sonra, internet sayfamızdan seçerek sipariş edilen ürün,

YURTİÇİ KARGO tarafından adresinize teslim edilecektir.

Stoklu ürünler için teslimat süresi 7 iş günü, stoksuz ürünler için teslimat süresi 30 iş günüdür.

Ürünlerimizin faturası, kargo ile birlikte gönderilecektir.  


Ürün kargo tarafından adrese ulaştığında; ürünün kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınması önerilir. Ürünlerimiz sigortalı olduğundan, taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip aynı kargo şirketine ürünün iadesini yaptırmanız gerekmektedir.

yurtiçikargo.jpg

SİPARİŞ İPTALİ

Sipariş kargoya verilmeden yani « siparişiniz Pet-ture'a ulaştı » konumunda iken iptal işlemi  gerçekleştirebilir, ancak « siparişiniz yola çıkmıştır » konumundaki sipariş işleme alınmış olduğundan, iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Siparişinizi iptal etmek için

info@pet-ture.com e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN BEDEL İADESİ

Ürün teslim alındıktan sonraki en geç ondört (14) gün içerisinde  iade edilebilir veya değişim talebinde bulunulabilir. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin e-posta aracılığıyla ondört (14) gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için ürünü, faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanarak gönderilmesi gerekir.

Ürünün ve Bedelin İade Edilebilme Koşulları


İade orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.  Ürün, burada belirtilen iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılır. Bu süreç bildirim tarihinden itibaren en geç

ondört (14) iş günü içerisinde başlar.

sipariş iptali
kargo ve teslimat
ürün bedel iadesi
bottom of page