google-site-verification=lE4tNH6_yC5_uD7CtV0IriWKuzLmqVRb4bbvV1OMwnw AW-784754287
top of page

PET-TURE, iki hayvansever iç mimarın, görmeye alıştığımız yuvaların aksine, saklanan değil ön plana çıkarılan, yalın ve mimari çizgiye sahip, hayvan dostu tasarım ürünler yaratma fikriyle başladı. Tasarım ve üretim sürecinde, farklı modelleri, belirli bir konsept bütünlüğü altında geliştirmekten çok keyif aldık.

Farklı amaçları, ortak kullanımda birleştiren modellerimiz ile, ürünlerimizi evcil hayvanlarınızla birlikte kullanabilme imkanı sunuyoruz. Doğal ahşabın sıcaklığını, kaliteli el işçiliğiyle birleştiren ürünlerimizin, evinizin bir objesi olmasını hedefliyoruz.

Ürünlerimizi tasarlarken, kullanım ve temizlik kolaylığı sağlamaya özen gösterdik. PET-TURE ürünlerinde, su bazlı cila ve yıkanabilir pamuklu kumaş minderler kullanıyoruz. Frenli tekerlekleri ile kolaylıkla hareket ettirebilir, evinizin farklı noktalarında keyifle konumlandırabilirsiniz. Beraberinde gönderilen ayarlı stoper sayesinde bulunduğu yerde hareket etmesini engelleyebilirsiniz.

PET-TURE olarak, "hayvan dostu tasarım" mottosuyla, dostlarımız için konforlu ve estetik yaşam alanları yaratarak, birlikte yaşama keyfinizi artıracağımıza inanıyoruz.

ECE IRMAK.jpg

IRMAK SEKÜÇOĞLU - ECE BAÇ       

Birlikte gittikleri Bilkent Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2012 yılında mezun oldular. Mezun olduktan sonra Irmak, profesyonel hayata başladı. Ece, Milano Istituto Europeo di Design' da Interior Design - Master programını tamamladı. İstanbul'da profesyonel çalışma hayatlarına devam eden iki yakın

arkadaş, çocukluk hayalleri olan, "hayvan dostu tasarım" ürünlerini, PET-TURE markası altında hayata geçirdiler.

bottom of page